Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sitemize Hoşgeldiniz.. Forumu kullanabilmek için Lonca üyesi olmak zorunludur...

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Gazete Önerileriniz....

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Gazete Önerileriniz.... Empty Gazete Önerileriniz.... Paz 20 Ara. 2009 - 10:09

Misafir

Misafir

Oyun içerisindeki arkadaşlarımızın bize daha rahat ulaşabilmesi açısından bu konu altında istek öneri veya bu Gazete de yer almasını istediklerinizi burdan bizlere ulaştırabilirler.
Lonca üyelerinin bu konuya yorum yapmamalarını rica ederim..

2Gazete Önerileriniz.... Empty Geri: Gazete Önerileriniz.... Paz 20 Ara. 2009 - 15:19

SonSpide

Misafir

Gazetenizde editör - köşe yazarı veya benzeri bir sıfat ile çalışmak isterim ben her hafta 1 yazı yazıp gönderdikten sonra gözden geçirilip yazım hatası v.b şeyler düzeltilip yayınlanabilir.İster bir yazı dizisi bir konuyu -1 -2 -3 diye numaralandırılıp yayınlayabilirim ya da her hafta farklı konular olabilir.Düşünülürse sevinirim.

3Gazete Önerileriniz.... Empty Geri: Gazete Önerileriniz.... Ptsi 21 Ara. 2009 - 7:34

AmisosGaMe

AmisosGaMe

İlk yazını sabırsızlıkla bekliyorum. Resmi forumdan özel mesaj olarak birimize yollayabilirsin..

https://amisos.yetkin-forum.com

4Gazete Önerileriniz.... Empty Gazete Paz 27 Ara. 2009 - 11:06

SonSpide

Misafir

7.sayıya kadar yetiştirebileceğim Sığınaklar ve Miğrat 'ın 2.bölümünü yazıyorum.
Biter bitmez Özel Mesaj ile ulaştıracağım.

5Gazete Önerileriniz.... Empty Geri: Gazete Önerileriniz.... C.tesi 2 Ocak 2010 - 9:57

AmisosxxMbesenk

AmisosxxMbesenk

Abi Ben bir Şey düşündüm gazete hakkında gazeteyi foruma yazıyla yapıyoruzya onu değiştiripte flash book yani böle degi veya gerçek gazete gibi anime birşey yapabilrmyiz.

6Gazete Önerileriniz.... Empty Geri: Gazete Önerileriniz.... Ptsi 4 Ocak 2010 - 9:33

AmisoSxxPitbuLL

AmisoSxxPitbuLL
Co-Admin
Co-Admin

Aslında bütün sayıları öyle yapacaktık fakat ben ve Harun'dan başka destek çıkan olmadığı için uğraşamadık.
Bu saatten sonrada anime türü çıkarmaya gerek yok. Uslubu bozmak rejimi sarsar.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]