Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sitemize Hoşgeldiniz.. Forumu kullanabilmek için Lonca üyesi olmak zorunludur...

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

loncaya nasıl girebilrim efendim ?

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1loncaya nasıl girebilrim efendim ? Empty loncaya nasıl girebilrim efendim ? C.tesi 2 Ocak 2010 - 17:25

karargah

Misafir

loncanıza girmek istiyorum 49 lwl carım var amisos loncasını seçmemin nedeni her zaman siz bir aile gibi birbirinize destek oluyorsunz loncaya nasıl girebilrim efendim ? Icon_cool o yüzden sizin loncanıza üye olmak istiyorum yan çarım crazyhorse

2loncaya nasıl girebilrim efendim ? Empty Geri: loncaya nasıl girebilrim efendim ? C.tesi 2 Ocak 2010 - 17:51

Misafir

Misafir

AmisosEmmi demiş ki:
Loncamıza katılmak isteyen arkadaşlar Aşşağıdaki sorulara Oyundaki karakter isimleri ile konu açarak cevaplandırmaları sonucunda. Loncamız yönetimi ve üyelerine sunabilirler.
Bu bölümde konu açmak için üye olmanıza gerek yoktur.
Sadece açtığınız konu başlığına oyundaki Karakter isminizi yazmanız ve gereken sorulara cevap vermeniz yeterlidir..
Başvuru Formu..

1-: Lonca kurallarını okudunuzmu?
2-: Oyun içerisinde hangi sunucularda hangi isimle Karakteriniz mevcut?
3-: Oyuna başladığınız tarih (takriben)?
4-: Başka hiç bir Lonca üyeliğiniz varmı? Varsa hangisi?
5-: Daha önce bir Lonca da bulunupta ayrıldınızmı? Ayrıldı iseniz Sebep?
6-: Amisos Loncasını seçme sebebiniz nedir?
7-: Oyunda Referans alabileceğimiz en az 3 (üç) Oyuncu.
8-: Bu Loncadan beklentiniz nedir?
9-: Lonca sizce ne anlam taşır ve ne yapması gerekir.
10-:Eğer kabul edilmez iseniz sizce sebebi ne olabilir?
11-:Yaşınız, adınız ve ikamet ettiğiniz il ?
12-:Karakterleriniz bulunduğu oyuna girişte karakter seçimi yapılan bölümün ekran görüntüsünü ekleyiniz.

Bu soruların cevabını Sitemize üye olmadan Burayı Tıklayarak Yeni konu açıp başvurunuzu yapabilirsiniz
Açtığınız konularda sizinle iletişime geçebilmemiz için Mail adresinizi yazmayı unutmayınız..
Başvuru sonrasında konu içerisinden başvurnuzu takip edebilirsiniz...

Sorulara en doğru biçimde cevap veriniz.

Düzenlenmiştir.
Recoved By : Amisos Yönetimi.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]