Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sitemize Hoşgeldiniz.. Forumu kullanabilmek için Lonca üyesi olmak zorunludur...

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Loncaya Katılmak İstiyorum

+2
Amisosxxdüello
AmisosxxMbesenk
6 posters

Lonca'mıza gelmesini istermisiniz ?

Loncaya Katılmak İstiyorum Vote_lcap220%Loncaya Katılmak İstiyorum Vote_rcap2 20% [ 1 ]
Loncaya Katılmak İstiyorum Vote_lcap280%Loncaya Katılmak İstiyorum Vote_rcap2 80% [ 4 ]
Toplam Oylar : 5

Anket kapatıldı

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Loncaya Katılmak İstiyorum Empty Loncaya Katılmak İstiyorum Cuma 6 Kas. 2009 - 16:09

Crazyxma

Misafir

1-: Lonca kurallarını okudunuzmu?

Evet Okudum

2-: Oyun içerisinde hangi sunucularda hangi isimle Karakteriniz mevcut?
Crazyxman - Crazyxmanxtwo

3-: Oyuna başladığınız tarih (takriben)?
Yaklaşık 2 yıl

4-: Başka hiç bir Lonca üyeliğiniz varmı? Varsa hangisi?
Kendi Mahallemizde Oynayan Arkadaşlarımızla Kurduğumuz Bir Lonca Crazyx Loncasıydı.

5-: Daha önce bir Lonca da bulunupta ayrıldınızmı? Ayrıldı iseniz Sebep?
Bulunmadım

6-: Amisos Loncasını seçme sebebiniz nedir?
Oyuncularının Güçlü ve Azimli Olmasıdır.Birbirlerine Her Zaman Yardım ve Destek İçinde Bulunuyorlar.

7-: Oyunda Referans alabileceğimiz en az 5 (beş) Oyuncu.
Ertuğrumefe-Therat-Oviteam

8-: Bu Loncadan beklentiniz nedir?
Bu Loncadan Bekleğim Tek Şey Destek Olamktır.

9-: Lonca sizce ne anlam taşır ve ne yapması gerekir.
Lonca Kardeşliğin Simgesidir.Birbirlerine Sahip Olması Demektir.

10-:Eğer kabul edilmez iseniz sizce sebebi ne olabilir?
Beni İyi Bİr Oyuncu Olarak Görmüyor Olabilirler.

11-:Karakterleriniz bulunduğu sayfanın resmini ekleyiniz..

12-:Yaşınız, adınız ve ikamet ettiğiniz il ?
YaŞım=15 Adım=MEHMET İL=BURSA

[URL=https://2img.net/r/ihimizer/i/adszaeu.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/9477/adszaeu

2Loncaya Katılmak İstiyorum Empty Geri: Loncaya Katılmak İstiyorum Cuma 6 Kas. 2009 - 17:21

AmisosxxMbesenk

AmisosxxMbesenk

Üyelik Başvurusunu Lütfen Düzgün
Orada 5 kişi Demişiz en az 3 kişi söylemişsin ayrıca Oviteam bnm öz yeğenim o çocuğun referanslık edeceği kişiyi hiç birşekilde loncaya layık görmem ...

Bu Benim Fikrim Karar Yönetime Ait

3Loncaya Katılmak İstiyorum Empty Geri: Loncaya Katılmak İstiyorum Cuma 6 Kas. 2009 - 18:29

AmisosxxMbesenk

AmisosxxMbesenk

Ayrıca CERES de adın geçiyor 06 11 2009
Başvuru Kabul Edilmedi.

4Loncaya Katılmak İstiyorum Empty Geri: Loncaya Katılmak İstiyorum Cuma 6 Kas. 2009 - 18:43

Amisosxxdüello

Amisosxxdüello

Ya bu çocuk ya Very Happy bizim komşu bu. Ben bu loncada olmasını istemiyorum. Sorumluluk yerine getirmez kendisi. Ayrıca 15 deil 13 yaşında kendisi 07.07.1995 doğumludur kendisi Very Happy Bu loncaya başvurmak istemeside " Oyuncularının Güçlü ve Azimli Olmasıdır.Birbirlerine Her Zaman Yardım ve Destek İçinde Bulunuyorlar. " değil benim burda olmamdır. Kısaca loncamıza laik görmüyorum.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

5Loncaya Katılmak İstiyorum Empty Geri: Loncaya Katılmak İstiyorum Cuma 6 Kas. 2009 - 18:58

Amisosxxamartis

8-: Bu Loncadan beklentiniz nedir?
Bu Loncadan Bekleğim Tek Şey Destek Olamktır.

Neyin desteği sana mı destek olmak ?

Hayır oyu mu kullanıyorum...

6Loncaya Katılmak İstiyorum Empty Geri: Loncaya Katılmak İstiyorum C.tesi 7 Kas. 2009 - 10:43

Crazyxma

Misafir

emre 1995 dogumlular 13 yasında oluyor demi bir düsün bakalım Loncaya Katılmak İstiyorum Icon_biggrin
matematigin kotu hrhalde emrecigim:D:D

7Loncaya Katılmak İstiyorum Empty Geri: Loncaya Katılmak İstiyorum C.tesi 7 Kas. 2009 - 15:24

AmisosxxMbesenk

AmisosxxMbesenk

Konu Silinsin Lütfen ...

8Loncaya Katılmak İstiyorum Empty Geri: Loncaya Katılmak İstiyorum C.tesi 7 Kas. 2009 - 19:27

AmisosGaMe

AmisosGaMe

Arkadaşın son denetim listesinde ismi olduğundan başvurusu kabul edilmemiştir...

https://amisos.yetkin-forum.com

9Loncaya Katılmak İstiyorum Empty Geri: Loncaya Katılmak İstiyorum Salı 10 Kas. 2009 - 1:26

AmisoSxxPitbuLL

AmisoSxxPitbuLL
Co-Admin
Co-Admin

Buraya görüş yazın. Dalga geçmek için başka yer bulun. Eğer ki manxtwo loncaya alınsaydı ne yapardık sorusunuda bir kez kendinize sorun. Siz fikir söyleyip oy kullanacaksınız gereğini biz yapacağız. Lütfen laçkalaşmadan yorum yapalım. Unutmayın ki burası bize özel bir yer. Dışarıdan biri geldiğinde de bunun bilincinde olsun.

10Loncaya Katılmak İstiyorum Empty Geri: Loncaya Katılmak İstiyorum Ptsi 7 Ara. 2009 - 9:12

AmisoSxxPitbuLL

AmisoSxxPitbuLL
Co-Admin
Co-Admin

Gerekli araştırma yapılmış konu oylamaya açılmaya hak kazanmıştır.

11Loncaya Katılmak İstiyorum Empty Geri: Loncaya Katılmak İstiyorum Çarş. 9 Ara. 2009 - 16:48

AmisosxxAttack

AmisosxxAttack

Bu crayzxman ı hatırlarım ben daha karargahxattack zamanında bütün bab-ı aliye kfr etmişti
kesildi diye

AmisosxxAttack

12Loncaya Katılmak İstiyorum Empty Loncaya Katılmak İstiyorum Cuma 11 Ara. 2009 - 13:40

Crazyxma

Misafir

AmisosxxAttack Bana Bir Kanıt Gösterebilir misin? Einde Kanıt Olmadıkça
ÖNYARGILI OLMAA......

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]