Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sitemize Hoşgeldiniz.. Forumu kullanabilmek için Lonca üyesi olmak zorunludur...

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

üye alımı

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1üye alımı Empty üye alımı Salı 29 Eyl. 2009 - 21:22

Kralbeni

Misafir

öncelikle hep amisos loncasına karşı bi sempatim vardır bende bir samsunluyum .Ve pitbull un şifasına 39 levelken hayrandım 4 savaşcı kesemiyodu şifasını ws atarlardı hep .magrası önünde ben bi amisosxxgame kestigine şahid oldum.Adım ismail samsun/havza 87 dogumluyum istanbulda yaşamaktayım tekstil sektöründe varlık göstermekteyim boş zamanlarımın genelini ikv de geçiririm:) bu arada sözlüyüm.
1-: Lonca kurallarını okudunuzmu?evet okudum kendimi uygun gördüm sizinde uygun göürseniz mutlu olurum.
2-: Oyun içerisinde hangi sunucularda hangi isimle Karakteriniz mevcut?tılsım:Kralbenim,Xxxemsalsizxxx,yücexruhlu
3-: Oyuna başladığınız tarih (takriben)?2007
4-: Başka hiç bir Lonca üyeliğiniz varmı? Varsa hangisi?şu ana kadar hiç düşünmedim loncayı
5-: Daha önce bir Lonca da bulunupta ayrıldınızmı? Ayrıldı iseniz Sebep?hayır katılmadım
6-: Amisos Loncasını seçme sebebiniz nedir?lodos loncası olması ve her şeye pozitif olup seviyenizi kaybetmemeniz sabırlı insanlar olmanız.
7-: Amisos anlamını biliyormusunuz?sayenizde pekiştirdim kısa yazmışsınız ama açıklayıcı yinede.
8-: Bu Loncadan beklentiniz nedir?beklentim grupca em yapmak savaş yapmak yeri geldiginde muhabbet etmek item kasmak tanışmak isterim.
9-: Lonca sizce ne anlam taşır ve ne yapması gerekir.lonca istendigi zamn toplanılması karar verilmesi bi şirket gibi patronumuz ve çalışanalrı gibi işlemeli
10-:Eğer kabul edilmez iseniz sizce sebebi ne olabilir?ben oyuna başlamadan bu hesap da yegenimindi çok öceleri galiba 7 gün susturulmuş inş. o sorun degildir tek sebebi olabilir ama sizin samimiyeitnize dayanrak yazıyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler
11-:Karakterleriniz bulunduğu sayfanın resmini ekleyiniz. üye alımı Ekran081409134358 üye alımı Icon_rr

2üye alımı Empty Geri: üye alımı Salı 29 Eyl. 2009 - 22:07

AmisoSxxPitbuLL

AmisoSxxPitbuLL
Co-Admin
Co-Admin

Karakterlerinizin bulunduğu ekran görüntüsü yanlış eklemişsiniz.
Oyuna girerken karakter seçimi yapılan bölümün ekran görüntüsünü eklemeniz ve size ulaşabileceğimiz bir mail adresi ekledikten sonra
Lonca oylamasına başlanacaktır.....

3üye alımı Empty Geri: üye alımı Çarş. 30 Eyl. 2009 - 15:45

Amisosxxamartis

Öncelikle selamlar...Oylamaya geçmeden önce Celal/Harun abi ikinizden biriyle bu akşam görüşmek istiyorum...

AmisosxxamartiS

4üye alımı Empty pitbull oranın fotografını çekemem Çarş. 30 Eyl. 2009 - 19:20

Kralbeni

Misafir

başkaların bilmedigi çarlarım var gi,zli dostum ondan dolayı gönderemiyorum celal bey kusura bakmayın bu kadar diyeccegim

5üye alımı Empty amartis hakkında Çarş. 30 Eyl. 2009 - 19:25

Kralbeni

Misafir

amartis ile sırf abna bi resim yüzünden kro demesiyle başladı düşmanlıgımız büyügünü büyük bilmedi büyügünü saygısızlık eden büyügünden sevgi beklemesin

6üye alımı Empty Geri: üye alımı Çarş. 30 Eyl. 2009 - 21:19

Amisosxxamartis

Sen git evine ceket gözlükle oyna.Burda terbiyesizlik yapma.İlk terbiyesizliği sen başlattın.Ortalık karışmasın aman dikkat et.! Bana klandan ettiğin küfürleride biliyoruz.O fotoyu bi bulabilsem..

7üye alımı Empty amartis hakkında Çarş. 30 Eyl. 2009 - 22:49

Kralbeni

Misafir

amartis senle muhattap olmak istemiyom senin ne oldugun belli degil arkadaşım neyse bulaşma bana yeter

8üye alımı Empty Geri: üye alımı Perş. 1 Ekim 2009 - 7:57

Amisosxxşef

Amisosxxşef

Kralbenimi vakit buldukca arastrdım gerek yazısmalarında gerek sohbetlerinde kişiyi asalıyacak sözler ve baskalarıyla girdiği diyologlar cok kötü neredeyse durmadan baskalarıyla tartışıyor dikkate alırsanız sevinirim.

9üye alımı Empty Geri: üye alımı Perş. 1 Ekim 2009 - 9:43

Amisosxxbambam

Amisosxxbambam
İhraç Edildi
İhraç Edildi

Kendisinin benimlede husumeti olmuştur (ufakta olsa)....
Ayrıca küfürlü çok konuşur bu arkadaşımız izlenimlerim gördüklerim hep bu yönede gerek bölge gerekse söyle kanalı vs. den sürekli küfürlü kelimeler kullanan bi arkadaşımızdır ve bu çarı loncaya istemiorum bende gereğinin yapılmasını istiorum oylamaya açılmasın lütfen....
Zaten çarlarının fotosunuda koymuyo bu bile geçerli bir sebep...

10üye alımı Empty Geri: üye alımı Perş. 1 Ekim 2009 - 15:29

AmisosGaMe

AmisosGaMe

Arkadaşım burası Amisos Loncası burdaki üyelerin birbirleri arasında gizli saklı olmaz. Bizden gizleyeceğin çarın varsa zaten burda yerin yok demektir.
Oylama yapılmadan hakkında yapılan olumsuz eleştiriler ve üyelerimize hakarete varan yorumların nedeni ile oylamaya gerek duyulmadan başvurun Red dedilmiştir...

https://amisos.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]